Tuesday, 15 March 2011

spalarnia w Kolobrzegu

Witam.
Dostałem ten adres od Pana Artura Milickiego i piszę w sprawie porad jak powstrzymać najskuteczniej próbę budowy spalarni śmieci (niskotemperaturowej) na terenie Kołobrzegu (Radzikowo).
Powstało stowarzyszenie, które postanowiło z tym walczyć, ale jako że preferuję zwalczać chorobę od jej przyczyny, a nie objawów,
chciałbym się spytać, jak można to ugodzić, jakie kroki podjąć i jaki by najbardziej by ich ugodził i im zaszkodził ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Proszę o odpowiedź...Regards
Michał Grygonis
Koordynator ZMF KołobrzegKazda spalarnia truje
Jesli uda sie wam przekonac sasiadow do tej prawdy wygracie Najbardziej poszkodowane sa dzieci.
Im mlodsze tym bardziej. Spalarnie smieci emituja DIOKSYNY .
Trucizny uznane przez WHO ONZ. Greenpeace za jedne z najbardziej trujacych substancji na swiecie.
Niszczaq nerki , watrobe i dzialaja jak hormony kobiece. polecam prace " Dioksyny ocena zagrozen srodowiska naturalnego oraz metody ich wykrywania" jest na stronach www.rakstop.engo.pl
Dzialania uswiadamiajace przez ogolnodostepna baza danych strona inernetowa ulotki szablony wyklady konferencje misyjna edukacja "od drzwi do drzwi" edukacja lokalnych politykow Zatrute bedzie powietrze - dymy woda - plukanie filtrow , chlodzenie zuzli ziemia - praktyka pokazuje ze z bardzo trujacych zuzli robi sie plytke chodnikowa i wyklada nia miasto. zazadajcie "Oceny oddzialywania na srodowisko"

No comments: